Am avut un weekend foarte obositor. Abea aştept să mă duc la servici să mă odihnesc.
Nu crede in miracole. Bazeaza-te pe ele.
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum 2 săptămâni



Odihna placuta sa fie atunci :D
Elfule, de ce obosesti tu asa usor? N-ai vrea tu niste haos in instalatie? Sa vezi atunci ce mega fun va fi!