Mă amuză teribil doamna Ioana din IGo-urile GPS-ilor. Am pus Ioana, evident, nu Mihai, că sunt bărbat. Dar la curbe, Ioana îmi zice: "La următoarea intersecţie, viraţi brusc la dreapta".
Cum vine asta, "viraţi brusc la dreapta"? Cu frâna de mână? Adică înainte de curbă iei viteză, aşa mai mare, şi când ajungi la curbă apeşi brusc frâna de picior, tragi tare de volan şi tragi frâna de mână? Deci ne învaţă la curse, fraţilor. Nascar.
Lasă că mai târziu, te mai moderează un pic: "La următoarea intersecţie, viraţi usooor la stânga".
Simpatic.
Nu crede in miracole. Bazeaza-te pe ele.
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum o săptămână



0 comentarii:
Trimiteți un comentariu
Exprimă-te cu încredere. S-ar putea oricum să nu citească nimeni :D