Ascultă la mine.. Decât să înveţi o babă să umble cu telefonul mobil, mai bine te împuşti în picior...
Nu crede in miracole. Bazeaza-te pe ele.
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum o săptămână



Te poti inscrie acum daca doresti la concursul de pe blogul meu! te pup si multa bafta, daca vei participa!