După 30 de ani, s-a făcut dreptate şi pentru cei din Drumul Taberei.
Nu în sensul că le-au făcut metrou, ci în acela că nimeni nu are.
Nu crede in miracole. Bazeaza-te pe ele.
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum o săptămână

absolut just! :))))